Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

ABSOLUTNE PODSTAWY PHOTOSHOPA Lekcja 1 | #Photoshop dla początkujących | Kurs Adobe PhotoshopOstatnimi czasy otrzymuję coraz więcej zapytań o kurs obsługi programów z pakietu Adobe Creative Cloud, dlatego właśnie postanowiłem stworzyć ten kurs Absolutnych Podstaw Obsługi Photoshopa – oczywiście dla początkujących. Ten film jest pierwszym z serii o programie Adobe Photoshop a ta seria z kolei jest pierwszą częścią kursu obsługi całego pakietu Adobe Creative Cloud. Mam nadzieję, że informacje zawarte w tym filmie przydadzą się Wam w rozpoczęciu Waszej przygody z fotografią oraz obróbką grafiki.

Produkty Adobe jak w tym wypadku Photoshop, mają niesamowite możliwości i ogromny potencjał, a ja chciałbym podzielić się z Wami wiedzą którą ja zdobywałem przed długie lata pracy z Adobe tworząc ten właśnie kurs obsługi Photoshopa dla początkujących.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania co do tego o czym mówię w tym filmie, bądź masz pytania na temat funkcjonalności programu Photoshop, o której jeszcze nie zrobiłem filmu, napisz o tym w komentarzach poniżej, a ja z chęcią odpowiem na Twoje pytania lub nawet zrobię film, jeśli temat jest wystarczająco rozległy.

Korzystając na co dzień z różnych programów na naszych komputerach, często intuicyjnie używamy ich wbudowanych funkcji. Aby móc powiedzieć, że naprawdę umiemy posługiwać się danym programem musimy rozumieć co każda z używanych przez nas opcji oznacza, niekoniecznie tylko jaki daje efekt.

W tym kursie, postaram się przekazać Wam informacje, które pozwolą Wam używać pakietu Adobe Creative Cloud ze zrozumieniem.

Ci z Was, którzy mieli już do czynienia z Photoshopem, którym się zajmiemy w tym filmie, mogą się troszkę nudzić ponieważ dla potrzeb tego kursu, zakładam, że po raz pierwszy włączyliście ten program i stawiacie swoje pierwsze kroki w obróbce zdjęć.

Jeśli w trakcie tutorialu przyjdą Wam do głowy pytania lub jeśli coś nie jest wystarczająco jasno wyjaśnione, napisz o tym w komentarzach poniżej a ja postaram się wszystko dokładnie wyjaśnić.

————————————————————————————————————
00:00 Wprowadzenie do tematu kursu Adobe Photoshop.
01.30 Pierwsze kroki w Adobe Photoshop – Utworzenie nowego dokumentu.
01:45 Jak dobrać parametry nowego projektu w Photoshopie?
02:39 Szablony dokumentów w Photoshopie.
03:21 Jak zaimportować zdjęcie do Photoshopa?
03:42 Jak dopasować rozmiar zaimportowanego zdjęcia do projektu?
04:29 Wprowadzenie do warstw do programie Photoshop.
05:08 Najważniejsze narzędzia Photoshopa!
————————————————————————————————————

Czego używam i gdzie to dostać?

Główny aparat ::: Nikon Z6 ::: https://amzn.to/37I81SV
Aparat do vlogów ::: Canon M50 ::: https://amzn.to/2Y6Dmvj
Główny obiektyw ::: Nikkor Z 35mm F1.8 ::: https://amzn.to/3d5W0Yq
Legendarny obiektyw ::: Helios 44-2 ::: https://amzn.to/30MJmeb
Stabilizator ::: Ronin S ::: https://amzn.to/3fA3jcf
Dron główny ::: DJI Mavic Pro 2 ::: https://amzn.to/2AIAbAP
Dron zapasowy ::: DJI Mavic Air 2 ::: https://amzn.to/2Ay0o5m
Pierwsza lustrzanka ::: Nikon D5100 ::: https://amzn.to/2Cfxrvl
Mikrofon do vlogów 1 ::: RØDE VideoMic Pro+ ::: https://amzn.to/2CeBdFj
Mikrofon do vlogów 2 ::: RØDE Micro ::: https://amzn.to/2YHPjGB

photoshop oczyszczanie zdjęć,photoshop czyszczenie fotografii,oczyszczanie zdjęć,czyszczenie fotek,czyszczenie photoshop,czyszczenie w prohotoshopie,lekcja photoshopa,poprawki zdjęcia,szkolenie photoshop,kurs photoshopa,nauka photoshop od podstaw,photoshop podstawy,photoshop od podstaw,kurs photoshop 2021,korektura zdjęć,adobe photoshop od podstaw,nauka photoshop,nauka adobe photoshop,Podstawy photoshopa,Nauka photoshopa,warstwy w photoshopie,photoshop kurs dla początkujących,kurs adobe photoshop od podstaw,kurs photoshop dla początkujących,photoshop kurs pl,czyszczenie fotografii,Samouczek photoshop,photoshop tutorial pl podstawy,podstawy adobe photoshop,photoshop czyszczenie zdjęć,photoshop poradnik dla początkujących,adobe photoshop podstawy,photoshop dla początkujących,podstawy adobe,photoshop korekty w zdjęciach,obsługa photoshop,kurs photoshop 2020,photoshop kurs,czyszczenie zdjęć,Kurs photoshop,fotografia,kurs adobe photoshop,photoshop poradnik,photoshop tutorial,Photoshop,photoshop cc tutorial,photoshop cc 2020,photoshop cc 2021,photoshop cc 2020 tutorial,photoshop cc 2021 new features,photoshop cc 2018,photoshop cc editing,photoshop cc 2019 tutorial,photoshop cc 2019,usówanie ze zdjęć,zdjęcia,photoshop korekta zdjęć,Adobe photoshop,zakładam,leksja photoshop,kurs adobe,adobe photoshop pl,photoshop tutorial pl,poradniki grafika,tutorial grafika,grafika tutorial,tutorial photoshop,jak photoshop,obróbka zdjęć photoshop,obróbka zdjęć w photoshopie,photoshop tutorial playlist,tutorial photoshop 2020

Support site by sharing this post

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Share on reddit
Reddit
Share on tumblr
Tumblr
Share on stumbleupon
StumbleUpon
44 comments
 1. Witaj 🙂 Jakiej wersji używasz Photoshopa? Ja mam 2020 i nie mam szablonów takich jak Ty… Nie mam również wszystkich takich funkcji jak Ty… Czy muszę coś dodatkowego pobrać ?

 2. Hej, może głupie pytanie ale naprawdę nie wiem, dlaczego jak zrobię coś i chce to cofnąć to jak klikne kilka razy ctrl z to i tak tylko jedna akcja się cofa a nie tyle razy się cofa to co zrobiłem ile kliknąłem XD?

 3. Witam!
  Pierwsza lekcja wasnie bedzie, choc photoshopem troche juz sie bawie, ale raczej na chybil trafil. Jak wspomniano na poczatku filmu EFEKT EFEKT JUZ TERAZ WRRR… HEHE:).
  Tak sie nie da wykonac dobrego projektu bez znajomosci narzedzi.
  Subik jest, łapa jest dzwon`ic tez bedzie.
  Pozdro Młego…

 4. Nawet taki nieogar jak ja zaczął ogarniać większość rzeczy 😁 naprawdę rewelacyjnie tłumaczysz! Słychać, że z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Pozdrawiam!

 5. Mam takie pytanie do was. Jeśli ktoś ma smykałkę do takich rzeczy, ale nie ma żadnej ukończonej szkoły tego typu, to może zarabiać fajny pieniążek?

 6. @Cine Jera proszę powiedz mi dałem suba bo ja mam brzydką jakość nie mogę dać 300 pikseli tylko 156,6 i nie mogę dać nowy chyba mam za mało mjejsca na dysku a na drugim mam 400 GB co zrobić proszę o pomoc

 7. To teraz pytanie Czy jest photoshop czy lightroom dla zwykłego człowieka dla celów domowych? bo nie stać mnie płacić 3000 zł rocznie za jeden i drugi.

 8. Witam serdecznie 🙂 nadeszła chwila na PS jest dla mnie na obecna chwile czarna magią , mam nadzieje ze twoje filmy pomogom mi go jakos ogarnać Pozdrawiam 🙂

 9. Witam. Takiego omówienia szukałam, szybko i temat. Bardzo chętnie obejrzę kolejne lekcje bo na 7 stycznia muszę zorganizować szkolenie dla uczniów z podstaw photoshopa. Czy mogę liczyć na jakieś materiały>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *